Fora - Niepije.pl alkoholizm-współuzależnienie
 Fora dyskusyjne w niepije.pl


Forum samopomocowe - alkoholizm
Strefa Problem - serwis
Szanowni Państwo!
 Na forum Strefy Problem piszemy przede wszystkim na tematy związane z alkoholizmem. Osoby, które odwiedzają i czytają Forum, poznają doświadczenia innych na dany temat, uzyskują informacje i pewne wskazówki. Piszą też, o swoich problemach, rozterkach i różnych własnych doświadczeniach.

Forum programowe
Forum 12 Kroków
    Głównym celem i założeniem tego forum, jest dzielenie się nawzajem doświadczeniem kontaktu z Programem 12 Kroków AA i niesienie tego posłania do alkoholika, ktory wciąż jeszcze cierpi, gdziekolwiek on się znajduje.

Forum DDA - samopomoc
Serwis DDA
Dorosłe Dzieci Alkoholików to ludzie mający podobne przeżycia i doświadczenia. Przeczytasz tutaj historie innych dzieci alkoholików. Zapoznasz się z podstawowymi zagadnieniami i problemami związanymi z syndromem DDA.
Na forum mozna zadać pytanie, poprosić o sugestie i pomoc.
Alkohol - życie - rodzina - wiara
Forum Norbiego
To forum utworzylem aby pomóc innym, tym którzy pomocy szukają. Forum bardzo dużo pomaga mnie też, szczególnie kontakt z Wami,z tymi którzy piszą co czują, co myslą, jak żyją, jak sobie radzą w życiu. Niczego nie żądam, niczego nie wymagam, jestem otwarty dla ludzi, chcę być blisko nich.
Norbi alkoholik

Odwiedząjac fora wiemy
że cel jest jeden; uczestniczymy i piszemy na forach dla własnej trzeźwosci i by pomóc innym ją osiągnać, a koalkoholicy szukają i dzielą się doświadczeniem pomocy dla siebie.

Nie badzmy jednolici, ale robmy to samo.

Informacje
Fora i serwisy w niepije.pl
mają charakter informacyjny i samopomocowy. Na forach piszemy przede wszystkim na tematy związane z alkoholizmem. Osoby, które odwiedzają i czytają Fora, poznają doświadczenia innych na dany temat, uzyskują informacje i pewne wskazówki. Piszą o swoich problemach, rozterkach i różnych doświadczeniach.

Pamiętaj
Fora i serwisy niepije.pl nie zastąpią wizyty w specjalistycznej placówce odwykowej, lub terapeutycznej.